Oferujemy Prowizje pieniężne za wskazanie auta.

Szanowni Państwo. Nasz Skup Aut wprowadził ciekawy rodzaj współpracy.  Oferujemy prowizje pieniężne za wskazanie samochodu do sprzedania. Jeżeli ktoś z Państwa słyszał  o samochodzie do sprzedania może przekazać nam kontakt do właściciela. Jeżeli cena za samochód będzie dla nas atrakcyjna i ostatecznie dojdzie do transakcji wówczas otrzymają Państwo od naszego skupu prowizję pieniężną.

Często zdarza się, że ktoś pracuje w firmie gdzie akurat jest wymiana floty na nową. Jeżeli nie zamierzasz odkupować tych aut możesz przekazać je nam. Wysokość prowizji ustalana jest indywidualnie i jest uzależniona od ostatecznej ceny za kupiony samochód. Może ona wynosić od 500 zł do nawet kilku tysięcy zł. Samochody za które płacimy prowizję muszą mieć wartość co najmniej 10 tyś zł

Zarabiaj razem z naszym Skupem Samochodów.

 • 1. Znajdź osobę która posiada samochód do sprzedania

  Znajdź osobę lub firmę, która  posiada samochód do sprzedania. Może być to Twój sąsiad lub znajomy albo po prostu firma w której pracujesz. Nie musisz kupować tych samochodów i wykładać swojej gotówki.

 • 2. Uzyskaj jak najwięcej informacji na temat auta

  Uzyskaj od właściciela jak najwięcej informacji na temat danego samochodu. Podstawowe informacje o aucie to: Marka i Model samochodu, rok produkcji, pojemność silnika, wersja nadwozia, kolor, stan techniczny i wizualny, przebieg oraz najważniejsze jaka jest Cena za samochód. Cena jest podstawowym kryterium, na jej podstawie orientujemy się czy zakup danego  pojazdu będzie dla nas opłacalny.

 • 3. Skontaktuj się z nami

  Wyślij do nas wiadomość lub skontaktuj się telefonicznie i przekaż informację których się dowiedziałeś/ aś. Możesz skorzystać z szybkiego formularza kontaktowego, który nie jest zobowiązujący, lub jeżeli zależy Ci na czasie zadzwoń .

 • 4. Tutaj działamy My

  Ten punkt należy do nas. Po otrzymaniu od Ciebie wstępnych informacji na temat auta. Kontaktujemy się z jego właścicielem. Jeżeli telefonicznie dojdziemy do porozumienia oddzwaniamy do Ciebie i informujemy Cię o wysokości możliwej prowizji. Jeżeli prowizja będzie dla Ciebie satysfakcjonująca umawiamy się na zakup auta. Dojeżdżamy w miejsce gdzie znajduje się oferowany pojazd. Po krótkich oględzinach samochodu podejmujemy decyzję o zakupie.

 • 5. Odbierz prowizję

  Jeżeli wszystko pójdzie dobrze i uda nam się kupić samochód lub samochody które nam wskazałeś. Skontaktujemy się z Tobą jeszcze raz aby przekazać Ci zasłużona prowizję.

Szanowni Państwo. Proszę jednak pamiętać, że firmy takie jak moja skupują auta poniżej cen giełdowych, dlatego Cena samochodu proponowanego przez Państwa musi być atrakcyjna. Jesteśmy legalnie działającym skupem samochodów używanych dlatego od każdego zakupionego pojazdu musimy zapłacić podatek. Ponosimy tez koszty transportu auta i wiele wiele innych którymi nie chcemy Państwu zaprzątać głowy. Posiadamy jednak wieloletnie doświadczenie w skupie samochodów używanych za gotówkę, dlatego proponowane przez nasz skup  ceny są tylko nieznacznie niższe niż ceny na aukcjach internetowych.