SKUP AUDI

SKUP AUT UŻYWANYCH MARKI AUDI

SKUPUJĘ WSZYSTKIE MODELE AUDI

Posiadasz auto marki Audi? Chcesz sprzedać swoje Audi?  Super! Jestem tutaj aby Ci pomóc.

Audi od zawsze było jedną z moich ulubionych marek samochodów. Markę tę darzę szczególną sympatią, ponieważ przez wiele lat osobiście jeździłem kilkoma modelami Audi. Na początku przygody motoryzacyjnej było to Audi A3. Po kilku latach użytkowania, gdy potrzebowałem większego samochodu model A3 zamieniłem na Audi A6. Po następnych dwóch latach zadecydowałem o kolejnej zmianie. Tym razem kupiłem model Audi A4.

W międzyczasie, w kolejnych latach pojawiały się kolejne modele Audi jak : A5, A7 oraz Audi Q5. Przygodę z marką Audi zakończyłem na modelu Audi Q3

 

SPRZEDAŻ AUDI – PRZEBIEG TRANSAKCJI

Skup Audi – Zadzwoń lub napisz do nas wiadomość

Pierwszy krok do tego abyś sprzedał swoje Audi to nic innego jak kontakt z naszym skupem aut.

Możesz skontaktować się z nami na dwa sposoby. Telefonicznie lub wysyłając wiadomość. Wszystkie dane kontaktowe naszego skupu znajdziecie w zakładce Kontakt. Jeżeli chcesz możesz również skorzystać z gotowego formularza skupu aut marki Audi.

Kontaktując się z nami telefonicznie zadamy Ci kilka pytań na temat Twojego samochodu. Między innymi:

Jaki dokładnie model Audi posiadasz? Który jest rok produkcji samochodu, jaki przebieg ma Twoje Audi, oraz ogólne informacje odnośnie kondycji Twojego auta.

Nasza rozmowa telefoniczna odbywa się w luźnej atmosferze i absolutnie nie zobowiązuje Cię do sprzedaży auta. Możesz na spokojnie zastanowić się nad wyceną swojego samochodu i wrócić do nas jak będziesz już gotowy do sprzedaży

Jeżeli skorzystasz z kontaktu drogą mailową postaram się jak najszybciej odpowiedzieć na Twoje zapytanie.

 

Skup Audi – Umówienie Wizyty

Jeżeli po pierwszym kontakcie z naszym skupem samochodów, decyzja o sprzedaży auta została podjęta, przechodzimy do kroku drugiego – Umówienie wizyty w celu oględzin samochodu.

Oględziny Twojego Auta odbywają się w ten sposób, że przyjeżdżamy pod wskazany przez Ciebie adres w dowolnym wskazanym przez Ciebie miejscu. Może to być miejsce Twojego zamieszkania lub adres Twojej pracy.

Często zdarza się tak, że uszkodzony samochód znajduje się kilkadziesiąt kilometrów dalej. Dla naszego skupu aut absolutnie nie jest to żaden problem.

Dojeżdżamy praktycznie w każde miejsce w Polsce. W Warszawie i okolicach możemy umówić się nawet w ciągu kilkudziesięciu minut. W dalsze odległości dojeżdżamy zazwyczaj tego samego dnia lub dnia następnego, oczywiście przyjeżdżamy na konkretną, wskazaną przez Ciebie godzinę.

 

Skup Audi – Oględziny i Sprzedaż Samochodu

Dwa pierwsze kroki wykonane. Kontakt z naszym skupem aut  oraz umówienie wizyty oglądania samochodu jest już za Tobą.

Teraz Widzimy się już na miejscu przy samochodzie który chcesz sprzedać. Każde auto musimy chociaż z grubsza obejrzeć, tak aby dokładnie wycenić Twój samochód.

Zawsze staramy się zapłacić jak największą możliwą kwotę za samochody które kupujemy. Bardzo często jest to kwota nawet 30% większa niż kwota, którą oferują inne skupy samochodów.

Oglądanie samochodu przeważnie nie trwa dłużej niż kilkanaście minut. Wiemy jak bardzo brakuje nam wszystkim czasu, dlatego czas który Ci zajmujemy staramy się skrócić do minimum.

Nasz skup aut ma wieloletnie doświadczenie w handlu samochodami dlatego cała procedura trwa naprawdę bardzo krótko. Po szybkich oględzinach zostaje nam już tylko spisanie umowy kupna sprzedaży. Oczywiście zawsze mamy ze sobą takie umowy, więc nie musisz się kompletnie o nic martwić. Jedyne co muszą Państwo przygotować to dokumenty od auta.

Podstawowe dokumenty które potrzebujemy to dowód rejestracyjny samochodu oraz karta pojazdu auta.

Rozliczenie za sprzedany samochód odbywa się wedle życzenia Klienta czyli jest to albo gotówka do ręki albo wpłata do banku lub przelew internetowy.

 

AUDI SPRZEDANE – CO DALEJ?

Twoje obowiązki po sprzedaży samochodu

Zawsze staramy się aby transakcja sprzedaży Twojego auta przebiegła błyskawicznie oraz w miłej i luźnej atmosferze. Ograniczamy formalności do niezbędnego minimum.

Po każdej sprzedaży samochodu, sprzedający jest informowany jakich formalności musi dopełnić. Sprzedający, po sprzedaży swojego auta musi w ciągu 30 dni zgłosić taką sprzedaż do wydziału komunikacji w którym dany samochód był zarejestrowany. Drugą rzeczą, którą należy zrobić, to poinformować o sprzedaży ubezpieczyciela. Obydwie rzeczy można zrobić online przez internet.

Na koniec bardzo ważna wiadomość. Nawet gdy transakcja finalnie nie dojdzie do skutku, nigdy nie ponoszą Państwo żadnych dodatkowych i ukrytych kosztów!

 

KUPIĘ KAŻDE AUDI

Skupujemy te modele Audi: Audi A1, Audi A2, Audi A3, Audi A4, Audi A5, Audi A6, Audi A7, Audi A8, Audi Q3, Audi Q5, Audi Q7, Audi TT, wszystkie sportowe modele Audi S oraz starsze, takie jak Audi 80 i Audi 90.

Typ Nadwozia: Cabriolet, Sedan, Kombi, Suv, Hatchback