SKUP AUT FORD

SKUP AUT UŻYWANYCH MARKI FORD

Skup aut Ford to oferta skierowana do wszystkich osób, które posiadają jeden z modeli tej popularnej marki oraz chcą szybko i bezproblemowo sprzedać swojego Forda. Jeżeli jesteś na tej stronie oznacza to, że jesteś jedną z tych osób.

Moja firma skupuje wszystkie modele marki Ford. Jesteśmy tu dla Ciebie aby odkupić Twoje auto.

Skupujemy Fordy w każdym stanie. Oznacza to, że nie musisz martwić się i zastanawiać czy będziemy zainteresowani Twoim samochodem. W naszym skupie aut sprzedasz każdego Forda.

Marki Ford chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Zdania na jej temat są dość podzielone. Fordy posiadają rzesze swoich wielbicieli ale znajdą się również osoby, które nie przepadają za Fordami.

Naszym zdaniem każdy samochód o który się odpowiednio dba, odwdzięczy nam się w późniejszym użytkowaniu. Dlatego śmiało możemy powiedzieć, że lubimy wszystkie Fordy bez względu na to czy jest to Ford Focus, Ford Fiesta czy Ford Mondeo.

 

SKUP FORDÓW

Skup Fordów to bardzo dobry pomysł dla wszystkich, którzy cenią sobie swój czas oraz dla osób, które chcą dość szybko sprzedać swoje auto, ponieważ potrzebują gotówki.

Zapłacimy za Twojego Forda Gotówkę do ręki. Oczywiście jeżeli wolisz inną formę płatności po prostu nas o tym poinformuj.

W naszym skupie aut nie ma znaczenie czy jest to płatność gotówką czy przelew pieniążków na konto lub bezpośrednia wpłata do banku.

Jedno możemy Ci zagwarantować. Transakcja sprzedaży Twojego samochodu będzie przeprowadzona błyskawicznie i z zachowaniem 100% bezpieczeństwa. Dla nas najważniejsze jest zadowolenie naszego Klienta.

Także jeżeli do tej pory zastanawiałaś/eś się czy Skup Fordów jest dla Ciebie, to mamy nadzieję, że pomogliśmy Ci w podjęciu odpowiedniej decyzji odnośnie sprzedaży auta.

 

SKUP FORDA

Dlaczego wybrać właśnie nasz Skup Forda? Czym różnimy się od innych skupów? Na rynku motoryzacyjnym w Polsce jest wiele firm, które zajmują się skupem aut marki Ford. Oto kilka powodów dlaczego wybrać właśnie nas.

Skupujemy Fordy z terenu całego Kraju a dojazd po kupowany samochód jest całkowicie darmowy. Nie ponosisz żadnych ukrytych kosztów, nawet jeżeli finalnie transakcja nie dojdzie do skutku.

Jesteśmy legalnie działającą firmą z zarejestrowaną działalnością, dlatego nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo przeprowadzonej transakcji sprzedaży auta.

Umowę kupna sprzedaży zawsze podpisujesz z osobą, która fizycznie jest przy transakcji i którą widzisz na własne oczy. Na Twoje życzenie, przedstawimy Ci nasz dowód tożsamości. Dzięki temu możesz uniknąć w przyszłości problemów kiedy okaże się, że sprzedałeś samochód osobie, która tak naprawdę nie istnieje.

Mamy wieloletnie doświadczenie w skupie aut używanych, dlatego nasz Skup Forda  jest w stanie zaproponować Ci jedne z najlepszych warunków finansowych w Polsce.

Nasz Skup Aut jest firmą rodzinną i panuje tu miła i przyjazna atmosfera. Naszych Klientów zawsze traktujemy jak członków rodziny i naszych przyjaciół.

Mamy mnóstwo pozytywnych opinii i grono stałych i zadowolonych Klientów, dlatego serdecznie zapraszamy Cię do współpracy z nami. Sprawdź nasz skup aut i sprzedaj nam swój samochód jeszcze dziś.

 

SPRZEDAM FORDA

Aktualnie posiadamy kilka modeli Forda do sprzedania: Koniecznie zapytaj nas o dostępność każdego modelu.

  • Ford Fiesta 2014 rok 1.6 Benzyna
  • Ford Focus 2012 rok z silnikiem diesla
  • Ford Mondeo 2010 rok diesel
  • Ford Galaxy 2008 rok diesel

 

SKUP FORD

Znane i lubiane modele Forda, które chętnie od Ciebie odkupimy: Ford B-Max, C-Max, S-Max, Ford Fiesta, Ford Focus, Ford Fusion, Ford Galaxy, Ford Ka, Kuga, Ford Mondeo, Mustang, Probe, Ford Puma oraz Ford Transit.

Nie widzisz tutaj swojego modelu? Nie przejmuj się. Skupujemy wszystkie modele Forda dostępne na rynku.