SKUP AUT MERCEDES

SKUP AUT UŻYWANYCH MARKI MERCEDES

Witaj właścicielu Mercedesa. Jeżeli trafiłeś na naszą stronę Skup Mercedesów to prawdopodobnie chcesz sprzedać swojego Mercedesa. Musisz wiedzieć, że jesteś w odpowiednim miejscu.

Nasza firma zajmuje się skupem aut używanych. Skupujemy Auta marki Mercedes oraz wiele innych marek. Skup Mercedesów jest w naszej firmie praktycznie od samego początku, dlatego z całą stanowczością możemy stwierdzić, że prawdopodobnie prowadzimy najlepszy Skup Mercedesów w Polsce.

Prywatnie jestem wielkim fanem i miłośnikiem marki Mercedes a moje dwa ulubione modele to Mercedes S Klasa W 140 oraz nieśmiertelny Mercedes W 124.

 

SKUP MERCEDESÓW

Skup Mercedesów prowadzimy już od wielu lat, co sprawia, że mamy bardzo duże doświadczenie związane z tą piękną i prestiżową marką samochodów.

Przez te wszystkie lata przez nasz skup aut przewinęło się większość modeli Mercedesa. Setki zakupionych Mercedesów A-Klasa C-Klasa E-Klasa oraz najwyższa klasa S

Skup Mercedesów jest traktowany w naszym skupie priorytetowo. Marka Mercedes jest uznawana na całym świecie jako najbardziej prestiżowa i jest kojarzona z luksusem oraz pozycją społeczną.

Mówiąc i myśląc o Mercedesie od razu wyobrażamy sobie jakiegoś dyrektora lub prezesa firmy albo znanego polityka lub biznesmena. Nie do końca się z tym zgadzam. Uważam, że Mercedesy są dla każdego i dla wszystkich. Każdy kto kocha mercedesy znajdzie coś dla siebie i w swoim budżecie.

Niektóre modele Mercedesa możemy kupić już w kwocie od kilku tysięcy zł. Przy starszych rocznikach liczy się najbardziej nie wiek a stan samochodu. Często bywa tak, że stare zabytkowe Mercedesy osiągają zawrotne sumy kilkadziesiąt a nawet kilkaset tysięcy zł.

 

KUPIĘ KAŻDEGO MERCEDESA

Zdecydowanie kupię każdego Mercedesa. Skupujemy wszystkie modele marki Mercedes bez względu na stan techniczny, stan wizualny oraz rok produkcji.

Prowadzimy Skup Mercedesów za gotówkę lub na specjalne życzenie przelew albo wpłata do banku.

Sprzedaj swojego Mercedesa firmie z wieloletnim doświadczeniem oraz miłośnikowi tej marki. Sprzedając mercedesa w naszym skupie aut, gwarantujemy Ci, że Twoje oczko w głowie będzie należycie i z pełnym szacunkiem traktowane.

Skupujemy również Mercedesy uszkodzone i powypadkowe. Posiadamy własną auto lawetę do odbioru uszkodzonych samochodów nawet z drugiego końca Polski.

Uwaga: Skup Mercedesów prowadzimy na terenie całego kraju. Dojazd do Klienta jest całkowicie darmowy. Nie ponosisz żadnych ukrytych kosztów transakcji.

Co należy zrobić aby sprzedać nam swojego mercedesa? Zadzwoń do naszego skupu aut lub napisz wiadomość. Możesz użyć do tego naszego formularza skupu lub wysłać wiadomość bezpośrednio na nasz adres e-mail.

Wszystkie opcje oraz informacje kontaktowe znajdują się w zakładce Kontakt.

 

SPRZEDAM MERCEDESA

Aktualnie na placu w naszym skupie aut używanych posiadamy kilka modeli mercedesów do sprzedania.

Liczba samochodów do sprzedania zmienia się jednak u nas dość dynamicznie dlatego zawsze proszę o kontakt w celu potwierdzenia dostępności modelu.

Na dzień dzisiejszy posiadamy następujące Mercedesy do sprzedania:

  • Mercedes C-Klasa z 2006 roku z silnikiem Diesla
  • Mercedes E-Klasa 2009 rok diesel w sedanie
  • Mercedes Sprinter 2012 rok z przebiegiem 344 000 kilometrów
  • Mercedes Cls 2006 r Benzyna

 

SKUP MERCEDES

Najchętniej i najczęściej skupowane modele Mercedesów: Mercedes A-Klasa, Mercedes B-Klasa, Mercedes C-Klasa, Mercedes E-Klasa, Mercedes ML, Mercedes S-Klasa, Mercedes G-Klasa, Mercedes Vito, Mercedes Sprinter, Mercedes Vaneo oraz Mercedes Viano. Skupujemy wszystkie odmiany i typy mercedesów. Busy, kombi, sedan oraz sportowe