SKUP AUT OPEL

SKUP AUT UŻYWANYCH MARKI OPEL

Skup Aut Opel został stworzony dla wszystkich posiadaczy tej znanej i bardzo popularnej marki samochodów. Serdecznie witamy Cię w naszym Skupie Aut Używanych marki Opel.

Nasza firma odkupi każdy model Opla bez względu na jego stan techniczny i stan wizualny. Skupujemy Ople z każdego rocznika. Twój Opel może być uszkodzony, powypadkowy, skorodowany itd.

Marka Opel jest w naszym skupie bardzo wyjątkowo traktowana ponieważ jest to jedna z najczęściej wybieranych marek samochodów w naszym kraju.

Prawdopodobnie większość z nas w przeszłości posiadało jeden z modeli Opla. Wszyscy chyba znamy tak popularne modele jak Opel Corsa czy większy Opel Vectra albo Insignia.

 

SKUP OPLI

Skup Opli prowadzimy od początku naszej działalności. Nie zawsze skupowaliśmy wszystkie marki samochodów ale Opel towarzyszy nam od samego początku.

Nic w tym dziwnego, skoro po Polskich drogach jeździ ich aż tak dużo. Miliony Polaków jest lub było użytkownikiem Opla.

Jak dokładnie wygląda Skup Opli?

To bardzo proste. Wystarczy wykonać jeden telefon do naszego skupu aut. Podczas rozmowy telefonicznej zadamy Ci kilka pytań odnośnie samochodu, który chcesz nam sprzedać.

Kolejny krok to umówienie się na oględziny samochodu. Przyjedziemy do Ciebie po Twojego Opla pod wskazany przez Ciebie adres w terminie, który będzie Ci odpowiadał.

Możemy przyjechać do Ciebie i kupić Twój samochód nawet za godzinę. Nasz Skup Aut pracuje w godzinach 6:00- 22:00. Tylko od Ciebie zależy kiedy chcesz sprzedać nam swojego Opla.

 

KUPIĘ KAŻDEGO OPLA

Co to dokładnie oznacza? Skupujemy wszystkie Ople. Każdy model z każdego roku produkcji.

Dla nas nie ma znaczenia, czy będzie to stary Opel Corsa, opel Zafira czy też nowsze modele jak Opel Insignia albo Opel Mokka.

Kupujemy Ople także powypadkowe. Nawet takie egzemplarze, które niekoniecznie nadają się już do dalszej naprawy.

Współpracujemy z firmą, która zajmuje się kasacją i demontażem starych aut używanych. Także jeżeli będzie taka konieczność, kupimy Twojego Opla z przeznaczeniem na części.

Do marki Opel mamy jednak bardzo duży sentyment i zawsze będziemy starać się, dać drugie życie Twojemu autu. Dlatego kasacja samochodu to dla nas ostateczność.

Zdecydowana większość zakupionych przez nas samochodów jest odpowiednio sprawdzana w warsztacie samochodowym a następnie przygotowywana do sprzedaży tak, aby auta te posłużyły jeszcze przez wiele lat nowym nabywcom.

 

SPRZEDAM OPLA

Praktycznie zawsze posiadamy w sprzedaży co najmniej kilka samochodów marki Opel. Proszę jednak o kontakt w celu potwierdzenia aktualności ofert sprzedawanych samochodów.

Aktualnie w sprzedaży posiadamy:

  • Opel Corsa D 2008 rok 1.7 diesel z przebiegiem 195000 kilometrów
  • Opel Vectra C 2008 rok poliftowa. Kombi z silnikiem diesla 1.9 150 koni mechanicznych
  • Opel Astra H 2009 rok 1.6 Benzyna
  • Opel Insignia 2010 rok 2.0 Cdti

 

SKUP OPLA

Dla kogo jest Skup Opla? Na pewno dla osób, które cenią sobie swój czas. Sprzedaż samochodu w dzisiejszych czasach nie należy do łatwych i przyjemnych.

Korzystając z usług firmy, która zajmuje się skupem aut używanych nie musimy martwić się o bezpieczeństwo transakcji.

Zalety sprzedaży auta używanego do skupu dokładnie opisałem w tym artykule. Kliknij w link Zalety sprzedaży auta w skupie

 

SKUP OPEL

Najczęściej skupowane modele Opla: Opel Agila, Opel Astra, Calibra, Combo, Opel Corsa, Frontera, Insignia, Kadet, Opel Meriva, Mokka, Movano, Opel Omega, Signum, Tigra, Opel Vectra, Opel Vivaro, Opel Zafira