SKUP AUT SKODA

SKUP AUT UŻYWANYCH MARKI SKODA

Serdecznie Witamy w naszym Skupie Aut Marki Skoda. Skoda, marka uwielbiana przez miliony użytkowników na całym świecie. Jeżeli jesteś na tej stronie to znaczy, że chcesz sprzedać swoją skode.

Świetnie! Pierwszy krok został już zrobiony. Najważniejsze, to znaleźć dobry Skup Aut, który specjalizuje się w tej konkretnej marce samochodów. Jeżeli chodzi o Skode to śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy ekspertami w tej marce. Setki albo i nawet tysiące kupionych oraz sprzedanych egzemplarzy tej marki. Skoda jest jednym z najbardziej popularnych aut w naszym kraju a co za tym idzie bardzo często nasi Klienci proponują nam swoje Skody do sprzedania.

 

SKUP SKODY

Jak wygląda u nas Skup Skody? Procedura skupu jest bardzo prosta. W błyskawicznym skrócie wygląda to tak:

  • Znajdź odpowiedni Skup Aut marki Skoda (Jest to bardzo ważne, na rynku jest wiele skupów aut ale tylko nieliczne spełnią Twoje oczekiwania w 100%. Uważaj na oszustów oraz firmy niewiadomego pochodzenia, sprzedawaj auta tylko legalnie działającym firmom a unikniesz kłopotów)
  • Skontaktuj się z jednym ze skupów w najbardziej wygodny i odpowiedni dla Ciebie sposób. Bez znaczenia czy będzie to adres e-mail czy bezpośredni kontakt telefoniczny. W naszej Firmie staramy się zawsze odpowiadać na wszystkie wiadomości tak szybko jak to możliwe.
  • Umówienie wizyty na oględziny samochodu, to kolejny krok. To od Ciebie zależy kiedy i gdzie mamy do Ciebie przyjechać. Mamy elastyczne godziny pracy, dlatego to my dostosujemy się do Twojego grafiku. Przyjedziemy Kupić Twoją Skodę wcześnie rano lub późnym wieczorem, nawet w Niedzielę lub Święto jeżeli jest taka potrzeba.
  • Na koniec pozostają już tylko Formalności. Nie martw się jakie dokumenty potrzebujesz do sprzedania auta. O wszystkim Cię poinformujemy. Wszystkie Modele Skody Skupujemy na podstawie umowy Kupna – Sprzedaży, a płatność odbywa się w wybrany przez Ciebie sposób. Natychmiast otrzymasz Gotówkę do ręki lub jeżeli sobie tego życzysz zrobimy Ci błyskawiczny przelew internetowy.

 

KUPIĘ KAŻDĄ SKODE

Zastanawiasz się pewnie czy jest model Skody, którego nie jesteśmy w stanie od Ciebie odkupić? Absolutnie nie!

Kupię każdą Skode! Wszystkie modele tej marki są praktycznie naszymi ulubionymi a to dlatego, że jest to ulubiona marka również naszych Klientów.

Oczywiście zdecydowanie dominuje Skoda Octavia, Skoda Fabia oraz Skoda Superb. Modele takie jak Skoda Octavia kojarzą nam się z niezawodnością oraz stosunkowo niskimi kosztami utrzymania w porównaniu z innymi markami samochodów. Dlatego właśnie Skoda jest tak popularna w Polsce. Solidne wykonanie za rozsądną cenę.

 

SPRZEDAŻ SKODY – SPRZEDAM SKODE

W naszym skupie samochodów używanych nigdy nie może zabraknąć tej marki do sprzedania. Mnóstwo naszych Klientów, którzy do nas dzwonią pytają właśnie o tę Markę. U nas nie tylko sprzedasz swoją używaną skode, ale możesz też kupić nowy młodszy model.

Zadzwoń do nas i zapytaj o dostępność danych modeli. Na dzień dzisiejszy posiadamy do sprzedania:

  1.  Skoda Octavia z 2014 roku z silnikiem Diesla oraz przebiegiem 148 000 kilometrów ( Skoda zakupiona w Polskim salonie, użytkowana przez dwóch właścicieli) Jest to Kombi z automatyczną skrzynią biegów w kolorze srebrny metalik.
  2. Skoda Fabia rok produkcji 2008. Silnik benzynowy. Auto z przebiegiem niecałe 200 000 kilometrów. Wersja nadwozia również kombi.  Samochód bardzo zadbany użytkowany przez prywatnego właściciela. Auto zostawione w rozliczeniu za inny większy model Skody Yeti.
  3.  Skoda Superb z 2008r z silnikiem diesla oraz przebiegiem 260 000km. Bardzo fajne duże i komfortowe auto. Bardzo pakowne. Samochód użytkowny od nowości przez jednego właściciela z pełną historią serwisową. Wszystkie naprawy odbywały się w Autoryzowanym Serwisie Skoda.

Wszystkie modele Skody do sprzedania w naszym skupie będziemy starać się  na bieżąco aktualizować. Są to marki, które dość szybko znajdują swoich nowych nabywców, dlatego zawsze najlepsze i najbardziej aktualne informacje o aktualności i dostępności danego modelu uzyskacie Państwo pod numerem telefonu 600 603 444

 

SKUP SKODA

Modele Skody, których zdecydowanie kupujemy oraz sprzedajemy najwięcej:

Skoda Felicja, Skoda Fabia, Skoda Octavia oraz Octavia Kombi, Skoda Rapid, Skoda Roomster, Skoda Yeti, Skoda Superb, Skoda Citigo, oraz pozostałe modele. Wszystkie wersje nadwozia. Sedan, Hatchback, oraz Kombi.

Zadzwoń do Nas po więcej Informacji i Sprzedaj Nam Swoją Skode Używaną. 

Wybierz dogodną formę Kontaktu