LIDER SKUPU SAMOCHODÓW UŻYWANYCH

Chcesz się pozbyć auta i masz dość czekania miesiącami na klienta?

Nasza Firma zajmuje się skupem pojazdów w każdym stanie i za gotówkę. Auto odbierzemy jeszcze tego samego dnia! Sprzedaż Samochodu naszej firmie to 100% satysfakcji. Działalność prowadzimy  już ponad 25 lat, przez co mamy setki zadowolonych klientów,  którzy w błyskawicznym czasie pozbyli się problemu. Oferujemy najwyższe ceny na rynku. Transakcja odbywa się błyskawicznie w dogodnym dla Państwa terminie. Zaoszczędzimy Ci czasu i zbędnych nerwów. Sprzedaż samochodu nie musi być wcale trudna. Dojedziemy całkowicie za darmo! Gotówkę wręczymy natychmiast. Zapłacimy najlepszą cenę. Sprawdź!!!

Sprzedaj Samochód Firmie z Doświadczeniem

100% Satysfakcji
Doświadczenie - 25 Lat
Godziny Otwarcia - 16 Godzin w ciągu Doby
7 Dni w Tygodniu

Słowo od Właściciela

Witam Serdecznie.

Jest mi niezmiernie miło, że znaleźli się Państwo na naszej firmowej stronie skupu aut używanych. Jeżeli czytają Państwo tę wiadomość to oznacza, że nasza oferta odkupu Państwa zainteresowała. Moim zadaniem jest dbać o to aby każdy Klient po zakończonej transakcji mógł z czystym sumieniem stwierdzić: „Tak, takiej właśnie firmy szukałem” Wiem, że Klient, który będzie zadowolony z naszych usług za jakiś czas znów do nas zadzwoni aby po raz kolejny sprzedać swój samochód. Jest to dla mnie największym bodźcem do działania i najlepszym wynagrodzeniem za wykonywanie naszych usług. Jest mi niezmiernie miło gdy dzwoni do nas Klient i mówi że dostał do nas numer telefonu od znajomego, który kiedyś sprzedał nam swój samochód. Jeżeli dzwoni do nas ktoś „z polecenia” oznacza to tylko, że dobrze wykonujemy naszą pracę. Z mojej strony mogę Państwu obiecać, że dołożymy wszelkich starań, aby jakość wykonywania naszych usług stała na najwyższym poziomie. Jednocześnie proszę Państwa o wyrozumiałość. Jesteśmy tylko ludźmi, którzy także popełniają błędy. Uważam, że nie popełnia błędów tylko ten, co nic nie robi. Każdy z nas czasami ma gorszy dzień co może wpłynąć negatywnie na postrzeganie naszej firmy. Dlatego gdyby z jakiegoś powodu, ktoś z Państwa stwierdził że coś poszło nie tak, bardzo proszę skontaktować się ze mną prywatnie i poinformować mnie o tym. Nasz Skup Aut cały czas się rozwija, co i rusz mamy nowe pomysły, które staramy się wcielić w życie. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i porady a wszystko to aby jakość wykonywanej usługi stała na jeszcze wyższym poziomie.

Krzysztof - właściciel firmy

skup aut używanych za gotówkę, wszystkie marki i modele
0
7 Dni w Tygodniu
0
120 Kupowanych Aut Rocznie
0
25 Lat Doświadczenia

Główne zalety naszego Skupu Aut

Minimum Formalności

Dokładnie poinformujemy Cię o wszystkich procedurach i czynnościach, które należy wykonać kiedy sprzedajesz samochód, jakie dokumenty trzeba wypełnić, gdzie z nimi iść i kiedy. Nie musisz martwić się o umowę kupna sprzedaży. Wszystkie niezbędne dokumenty my przywieziemy ze sobą.

Doświadczenie

Ponad dwie dekady zajmujemy się samochodami. Jesteśmy profesjonalistami w każdym calu. Gwarantujemy miłą i fachową obsługę oraz profesjonalne, miłe, taktowne i kulturalne zachowanie. Uważamy że dobre maniery to podstawa aby cała transakcja skupu przebiegała z uśmiechem na ustach obu stron.

Dlaczego właśnie nam Sprzedać Auto

Bezpieczeństwo

Niestety branża samochodowa obrosła już wieloma legendami, a zawdzięczamy to firmom, które nie zawsze podchodzą uczciwie do klienta. My dajemy Ci gwarancję bezpieczeństwa ( np. pieniądze mogą być wpłacone do banku na życzenie) Spisujemy standardową umowę Kupna-Sprzedaży

Czas Pracy

Pracujemy również w Niedziele i Święta. od godziny 6.00 do 22.00 ! Gdy np. chciałeś sprzedać szybko auto na giełdzie samochodowej w niedzielę, ale się nie udało, możesz zadzwonić do nas i w ten sam dzień pozbędziesz się kłopotu. To Ty wybierasz godzinę naszego spotkania.

Nie zwlekaj, Zadzwoń, umów się na spotkanie i Sprzedaj nam Swój Samochód