SKUP SAMOCHODÓW WARSZAWA

SKUP AUT UŻYWANYCH Z WARSZAWY I OKOLIC
Skup aut używanych za gotówkę. Wszystkie marki i modele. Najlepsze Ceny. Dojazd Gratis

Najlepszy Skup w Warszawie

Na Rynku Motoryzacyjnym jesteśmy od ponad 20 Lat. Prowadzimy Skup Samochodów Używanych wszystkich Marek i Modeli. Stan samochodu jest nam praktycznie obojętny. Kupujemy auta całe ale także uszkodzone, skorodowane, zniszczone i wymagające napraw! Skupujemy za równo pojedyncze sztuki o niskiej wartości materialnej jak i całe floty firmowe. Auta osobowe jak również samochody ciężarowe i Busy. Jedyne czego nie skupujemy to samochody z kierownicą po prawej stronie tzw. angliki oraz auta niezarejestrowane w Polsce. Samochody z przeznaczeniem na części i złom skupujemy tylko z Warszawy i okolic.

Umawiamy się z Państwem w dogodnym dla Klienta miejscu i czasie. Po ustaleniu Ceny dojeżdżamy pod wskazany adres i po krótkich oględzinach samochodu kończymy transakcję. Co ważne, nie ponoszą Państwo przy tym  żadnych ukrytych kosztów nawet ,co się rzadko zdarza, kiedy ostatecznie nie dojdziemy do porozumienia. W 95% jeżeli już do Państwa przyjedziemy transakcja dobiega do skutku. Jest to spowodowane między innymi tym, że zaproponowana przez nas cena może być nawet o 30% większa niż w konkurencyjnych skupach samochodów. Dowiedz się więcej i kliknij „więcej o naszej firmie”

Więcej o Naszej Firmie
Krótko i na temat. Każda Marka i Każdy model Samochodu. Praktycznie nie ma auta, które by nas nie zainteresowało. Skupujemy auta osobowe, dostawcze, busy i ciężarowe. Samochody mogą być uszkodzone zaniedbane, skorodowane i powypadkowe. Kupimy je i tak!

Obszar Działania

Skupujemy Auta z terenu Warszawy i okolic. Wszystkie dzielnice Warszawy: Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy Wola i Żoliborz. Oprócz  głównych dzielnic Warszawy bez problemu dojedziemy do okolicznych miejscowości.

Godziny Otwarcia

Wiemy jak ciężko znaleźć chwilę wolnego czasu. Dlatego nasz skup samochodów ma tak dobrane godziny pracy aby każdy z Was bez problemu mógł znaleźć czas na sprzedaż swojego auta. Jako nieliczni specjalnie dla Was pracujemy również w Niedziele i Święta

Dzwoń do nas  od 6.00 do 22.00  lubi napisz maila o dowolnej porze dnia i nocy

Dojazd i Gotówka Natychmiast

Bezpłatny dojazd na terenie całej Warszawy. Nie ponosisz żadnych ukrytych kosztów nawet gdy na miejscu nie dojdzie do transakcji. Gotówka natychmiast lub wpłata na konto. Nasze biuro znajduje się na jednej z Warszawskich dzielnic dlatego dojazd do Państwa zajmie nam dosłownie kilka chwil

20 Lat Doświadczenia

Skupem Samochodów zajmujemy się już ponad 20 Lat. Pozwoliło to nam nawiązać wiele kontaktów i znajomości. Własnie dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować cenę wyższą niż KONKURENCJA!

Zadowolenie Klienta

Każdy Klient jest dla nas niezwykle ważny. Dbamy o to aby transakcja sprzedaży auta przebiegała zawsze w miłej i przyjaznej atmosferze. Gwarancja Satysfakcji!

Szybki Czas Działania

W Warszawie i okolicach jesteśmy w stanie dotrzeć do Państwa nawet w CIĄGU GODZINY! Pozostałe województwa czas oczekiwania do kilku godzin lub następnego dnia. Pracujemy również w Niedziele i Święta!

Gotówka lub Przelew

To nasz Klient decyduje o sposobie płatności. Przeważnie jest to Natychmiastowa PŁATNOŚĆ GOTÓWKĄ do ręki, jednakże na Twoje życzenie może to być przelew lub wpłata na konto!

Nie Zwlekaj! Skontaktuj się z Nami już Dziś!

SPRZEDAJ NAM SWÓJ SAMOCHÓD

LIDER SKUPU AUT UŻYWANYCH W WARSZAWIE

Bezpłatny Dojazd

Nie ponosisz żadnych kosztów przyjazdu. Żadnych ukrytych kosztów!

Szanuj Swój Czas

Nie trać czasu na firmy i osoby, które Cię zwodzą tygodniami co i rusz przekładając swoją wizytę. My kupimy Twój samochód klika godzin po Twoim telefonie.

Podejście do Klienta

Klient nasz Pan. Tak drogi Kliencie. To Ty jesteś dla nas najważniejszy i dołożymy wszelkich starań abyś po transakcji dołączył do szerokiego grona naszych zadowolonych Klientów.

Bezpłatne Porady

Masz pytania lub wątpliwości? Zadzwoń, być może będziemy w stanie pomóc Ci w różnych dziedzinach Motoryzacji.

Wygoda i Komfort

Nie musisz jeździć na giełdy samochodowe ani w zaden sposób szykować auta do sprzedaży.

Dlaczego Nam Sprzedać Samochód

Bezpieczeństwo! Gwarantujemy Ci, że transakcja przebiegnie w 100% bezpiecznie. Wpływa na to wiele czynników, między innymi to że jesteśmy legalnie zarejestrowaną Firmą zajmującą się Skupem Samochodów Używanych, Tak jak wszystkie firmy płacimy podatki. Na rynku istnieje wiele firm, które omijając prawo próbują namówić Cię do podpisania umowy in-blanco wpisując tylko dane sprzedającego. Sprzedając nam masz pewność, że sprzedajesz samochód osobie z którą rozmawiasz i którą widzisz na własne oczy. W każdej chwili możemy okazać Ci nasz dowód tożsamości.
Realne Ceny. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam zapłacić za Twój samochód konkurencyjną stawkę. Dzięki wielu znajomościom (lakiernicy, warsztaty, mechanicy) u których mamy zniżki jako stali klienci, możemy zapłacić ci więcej niż się spodziewasz.
zybki dojazd i szybki czas oględzin samochodu. Kiedy i gdzie mamy do Ciebie przyjechać ustalasz Ty. Oględziny samochodu na miejscu, to czas nie dłuższy niż 20 minut. Przy tzw. Kliencie z ulicy czas ten potrafi wydłużyć się nawet do kilku godzin. Bardzo często klienci indywidualni na oglądanie auta chcą umawiać się w serwisie ASO. Usługa taka jest płatna i dość kosztowna. Zdarzały się sytuację, że po oględzinach „potencjalny klient” odchodził nie uiszczając opłaty i zostawiając to na naszych barkach.
Nie interesuje nas stan wizualny oraz techniczny samochodu. Auto może być mocno zniszczone, uszkodzone, skorodowane, brudne itd. a i tak je Odkupimy.
Jeżeli dopiero co opłaciłeś/aś swoją składkę ubezpieczenia oc i żal Ci wydanych pieniędzy nie przejmuj się tym. Podpiszemy Ci rezygnację z ubezpieczenia OC a Twój ubezpieczyciel zwróci Ci część wpłaconej kwoty!

Kilka komentarzy Klientów, którzy Sprzedali nam Auto